O naszej firmieSpecjalizujemy się w udzielaniu pomocy osobom zadłużonym, których sprawy znajdują się na etapie sądowym.
Współpracujemy z radcami prawnymi i adwokatami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kancelariach i firmach windykacyjnych. Dzięki temu wiemy jak działają firmy windykacyjne i umiemy obronić Państwa przed ich działaniem.

Gwarantujemy bezpłatną analizę każdej sprawy oraz zapewniamy  udział profesjonalnego pełnomocnika (radcy prawnego lub adwokata), który będzie Państwa reprezentował przed sądem.
Osiągamy głowny zarobek w postaci kosztów zastępstwa procesowego, które w przypadku wygrania sprawy są zasądzane przez sąd od strony przeciwnej (firmy windykacyjnej, banku itp.). Państwo ponosicie zatem przystępne koszty prowadzenia sprawy.
W chwili kiedy sprawa trafiła do sądu, nic nie ma już do stracenia więc warto próbować.

Oferujemy dostępną dla wszystkich formę pomocy osobom pozwanym zarówno w elektronicznym postępowaniu upominawczym (E-sąd w Lublinie), jak i w postępowaniu przed zwykłym sądem.

Jeśli więc właśnie otrzymaliście Państwo nakaz zapłaty, wyrok zaoczny bądź pozew o zapłatę z sądu, prosimy jak najszybciej wypełnić niezobowiązujący formularz kontaktowy. Przeanalizujemy sprawę i sprawdzimy jakie są szanse na oddalenie powództwa – wygranie sprawy.

Proszę pamiętać, że na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty bądź sprzeciwu od wyroku zaocznego jest tylko 14 dni więc proszę nie zwlekać!

Formularz kontaktowy

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

  • Email: kontakt@pomoc-dluznikom.pl
  • Telefon: +48 883 185 077

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera żeby być na bieżąco

© Copyright 2018 STOP Nakazowi Zapłaty - Pomoc prawna dłużnikom, oddłużanie, sprzeciw od nakazu zapłaty. Przygotowanie strony www TD Project