Jak działamy ?

 


Odebranie nakazu zapłaty lub wyroku zaocznego z sądu często powoduje strach a wizyta w kancelarii prawniczej wiąże się z koniecznością zapłaty wysokiego honorarium.

W niektórych sprawach natomiast doświadczony profesjonalista może dokonać szybkiej analizy i oceny jakie są szanse na oddalenie powództwa. Przez to można doprowadzić do pozytywnego zakończenia sprawy bez ponoszenia żadnych kosztów.

Firmy windykacyjne często składają pozwy o zapłatę roszczenia, które uległo przedawnieniu, jest zawyżone bądź nieudowodnione. Wykorzystują niewiedzę pozwanych. Składając sprzeciw od nakazu zapłaty i podnosząc w nim odpowiednie zarzuty można doprowadzić do oddalenia powództwa.

My wiemy jak to zrobić!

Dlatego jeżeli właśnie otrzymałeś nakaz zapłaty ze zwykłego sądu bądź z E-sądu – skontaktuj się z nami niezwłocznie – wypełnij formularz kontaktowy, napisz na maila kontakt@pomoc-dluznikom.pl lub zadzwoń +48 883 185 077

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

Skontaktuj się również z nami jeżeli o istnieniu nakazu zapłaty dowiedziałeś się dopiero od komornika, ponieważ nakaz zapłaty został doręczony pod niewłaściwy adres (np. zmieniłeś adres zamieszkania, przebywałeś za granicą). Jest szansa, że uda nam się doprowadzić do przywrócenia terminu do wniesienia sprzeciwu i umorzenia egzekucji.  
Nasze usługi są dla Ciebie zawsze wolne od kosztów. Uzyskujemy zarobek w postaci kosztów zastępstwa procesowego, które w przypadku wygrania sprawy są zasądzane przez sąd od strony przeciwnej (firmy windykacyjnej, banku, itp.).

Korzystając z naszej pomocy prawnej  jesteś zobowiązany jedynie do pokrycia kosztów opłaty skarbowej od pełnomocnictwa w kwocie 17 zł oraz kosztów korespondencji w wysokości 30 zł. Łącznie będziesz musiał wpłacić jedynie kwotę 47 zł.
Zastrzegamy również, że przy sprawach trudnych, obarczonych dużym ryzykiem przegrania sprawy zostanie naliczona opłata za jej prowadzenie. Po analizie przesłanych dokumentów (analiza jest zawsze bezpłatna) poinformujemy Cię w wiadomości mailowej o ewentualnym koszcie prowadzenia sprawy.


Formularz kontaktowy

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

  • Email: kontakt@pomoc-dluznikom.pl
  • Telefon: +48 883 185 077

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera żeby być na bieżąco

© Copyright 2018 STOP Nakazowi Zapłaty - Darmowa pomoc prawna, bezpłatna pomoc dłużnikom, oddłużanie. Przygotowanie strony www TD Project